Головна » Статті » Мої статті

Трохи про рефлекторний масаж стоп

Точковий масаж рефлекторних зон стопи (долоні) – це окремий вид масажу з багатовіковою історією походження. Техніка масажу побудована навколо пресурного впливу на поверхню стопи, згідно зон відповідності, які рефлекторно впливають на відповідний орган. Завдяки точковому масажу рефлекторних зон стопи можна: покращити роботу серця та кровоносної системи, стимулювати роботу лімфатичної системи, зменшити прояви больового синдрому при захворюваннях опорно-рухового апарату, нівелювати вплив стресів та переживань, заспокоїти нервову систему, покращити роботу імунної системи, та гармонізувати роботу організму, в цілому. Масаж рефлекторних зон стопи може використовуватись як самостійно так і як складова комплексної терапії та реабілітації при серйозних системних захворюваннях та травмах. Точковий масаж рефлекторних зон стопи (долоні) є дуже зручним і безпечним засобом ранньої реабілітації при вогнепальних сочетаних та інших видах політравм, це обумовлено можливістю м’якого впливу на органи та тканини, не порушуючи іммобілізацію пацієнта і не ризикуючи задіти відкриті рани.

Крім усього вищезазначеного масаж рефлекторних зон стопи є просто приємною процедурою, яка розслабить м’язи ніг, усуне втому після підборів та незручного взуття, прибере набряки нижніх кінцівок та поверне відчуття легкості ногам.


 

 


 

Категория: Мої статті | | Автор: Кабанчук Василь W
Переглядів: 380 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 ira-kiev0203 • 11:12, 16.05.2017 [Матеріал]
а ще точковий масаж незамінна річ від головного болю перенапруження і при потребі може збадьорити чи заспокоїти, все в професійних руках масажиста, який опанував цю масажну методу.
avatar