Релаксаційний (нейроседативний) масаж

Релаксаційний масаж – це система, спрямована на досягнення максимального розслаблення. Методика даної процедури впливає не лише на фізичного тіло людини, а ще й на її психоемоційний стан. Стрес – це насамперед емоційно-психічне навантаження і його наслідки у вигляді хронічної втоми, апатії, порушення сну, дратівливості. Це також і численні психосоматичні захворювання: гіпертонія, стенокардія, виразка шлунку, діабет, захворювання шкіри тощо.

Релаксаційний масаж підвищує адаптивні можливості організму, його стійкість до стресу, синхронізує електричну активність півкуль, стимулює центри задоволення мозку, вивільняючи ендорфіни. Вплив даного масажу спрямовано на нервову систему і, як наслідок, на життєво важливі функції – дихання, частоту серцевих скорочень, м'язовий тонус. Нейроседативний масаж заспокоює нервову систему, упорядковує почуття і емоції. Після процедури спостерігається не тільки істотне поліпшення роботи всіх органів, а й потужний творчий підйом.

Показання до релаксаційного масажу:

  • напружена адміністративна чи творча робота;
  • діяльність пов’язана з необхідністю прийняття швидких нестандартних рішень;
  • низька стресостійкість, депресивні і астенічні стани.

Протипоказання до релаксаційного масажу:

  • запальні процеси в організмі, підвищена температура тіла;
  • хронічні захворювання шкіри в період загострення;
  • захворювання шкіри інфекційного, грибкового, або невідомого походження, висипання на шкірі;
  • венеричні і ін. інфекційні захворювання;
  • психіатричні розлади.

 

Окремою процедурою, на нашомо сайті можна замовити релаксаційний масаж із використанням теплого каміння

RELAX-масаж із використанням теплого каміння – унікальна СПА-процедура, що уособлює в собі авторське поєднання найкращих технік класичного, нейроседативного, лімфодренажного, рефлекторного масажів та стоун-терапії з цілющими властивостями рослинних і ефірних олій. Орієнтовна тривалість процедури півтори години, протягом цього часу ваше тіло розслабиться, емоційний стан гармонізується, а мозок звільниться від переживань, важких і нав’язливих думок.

 

Замовити релаксаційний масаж